Ohlasy klientůŠkolní zájezdy School Travel s.r.o.

8.6. - 13.6.2014

ZŠ Vlašim

Vážená paní Lisová,
dovolte mi, abych Vám za sebe, kolegyni a děti moc poděkovala za krásný a vydařený zájezd do Anglie, ze kterého jsme se vrátili nadšení a plní zážitků a dojmů, které budou ještě dlouho přetrvávat.
Velké poděkování patří zejména naší skvělé průvodkyni, slečně Janě Reinhartové, která se o nás po celou dobu pobytu vzorně starala. Díky jejím znalostem, milému a přátelskému přístupu, trpělivosti s dětmi, vstřícnosti, spolehlivosti a ochotě pomoci v jakékoliv situaci se celý zájezd nesl v maximálně pohodové atmosféře. Velké poděkování rovněž zaslouží výborní páni řidiči, kteří byli vždy optimisticky naladění a bezpečně a s přehledem nás dopravili nejen do vysněné Anglie a zpět, ale každý den nás s úsměvem na rtech i v té největší dopravní špičce vozili k vysněným památkám a cílům naší cesty. Rovněž anglické rodiny byly báječné a naše děti se u nich cítily jako doma. Nejvíce děti ocenily, že se jim rodiny věnovaly a povídaly si s nimi, z čehož jsme měly velkou radost i my, neboť pro děti to byla ta nejlepší motivace ke studiu jazyka. Někteří žáci dokonce říkali, že si rodiny tak oblíbili, že se jim ani nechtělo domů. Asi nemusím ani zmiňovat, že všichni žáci by si zájezd nejraději prodloužili.
Děkujeme Vám ještě jednou za bezvadnou organizaci zájezdu, rychlou a bezproblémovou komunikaci s Vámi od začátku až do konce. Je evidentní, že máte profesionální a špičkový tým lidí, což se dnes málokdy vidí. Proto jsme moc rádi, že jsme s Vámi již loni navázali kontakt a letos si opět potvrdili, že jsme si nemohli vybrat lépe. Přejeme Vám spoustu dalších krásných realizovaných zájezdů a těšíme se na další spolupráci.